Masz dziecko w wieku 3-4 lat? Koniecznie przyprowadź je do nas na plastyczne zajęcia dla najmłodszych. Zapraszamy na przygodę w naszej kolorowej krainie!

Zaczynamy! Zapraszamy na pierwsze w tym sezonie spotkanie naszych kreatywnych mam. Na "pierwszy ogień" pójdą poduszki sensoryczne.

Alicja podróżuje przez fantastyczną i nonsensowną krainę. Do krainy czarów dostaje się podążając za Białym Królikiem przez jego norę w ziemi. Na swej drodze spotyka niesamowite postaci takie jak: Szalony Kapelusznik, Zając Szarak, Kot Dziwak i Królowa Kier. Pod koniec swej przygoda Alicja...no właśnie. Jeśli nie wiesz jak kończy się ta bajka musisz koniecznie odwiedzić nas 28 października! Najlepiej zabierz ze sobą dziecko:)

Już w listopadzie spotkamy się w Zatorze z bratersko-siostrzanym duetem Kwiat Jabłoni!

Muzyków "U Studni" przedstawiać nie trzeba. Znacie ich doskonale ze "Starego Dobrego Małżeństwa". Z nową nazwą, pomysłami, ale ze "starą" energią, poezją i niezapomnianym brzmieniem przyjadą zagrać do Zatora. Koncert "U Studni" już 20 października w naszej Sali Koncertowej (foto autorstwa Agnieszki Sebastiana Kubnych ze strony zespołu).