Od 15 do 23 grudnia na zatorskim Rynku Zatorski Jarmark Karpiowy! Mnóstwo atrakcji, stoisk, mnóstwo radości i świątecznego ciepła! Zapraszamy!

Zapraszamy na świąteczne wydanie naszych warsztatów umuzykalniających dla niemowląt.

Przyjdź i spróbuj swoich sił w kuchni! Nieważne, czy potrafisz tylko obrać ziemniaki, czy wieczorami jadasz krewetki w piklach chili i ceviche z corviny z kawiorem z marakui. Te warsztaty są dla Ciebie!

To rzecz jasna, że na świątecznym stole musi znaleźć się zatorski karp. Kolejny raz gmina Zator, Regionalny Ośrodek Kultury w Zatorze wraz z Powiatem Oświęcimskim organizują Powiatowy Przegląd Stołów Wigilijnych. 

Przyjechali do Doliny Karpia by malować. Studenci Wydziału Restauracji i Konserwacji Dzieł Sztuki krakowskiej ASP oraz Wydziału Sztuki Instytutu Malarstwa i Edukacji Artystycznej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie jesienią, podczas tradycyjnego pleneru malarskiego przenosili piękno naszych okolic na płótno. Czas obejrzeć efekty.

Do 28 grudnia tego roku czekamy na zgłoszenia do XI Przeglądu Kolęd i Pastorałek. Przegląd już 5 stycznia 2019 roku w sali koncertowej Regionalnego Ośrodka Kultury w Zatorze.

Zbliżają się Święta, zbliża się Nowy Rok, zbliża się XIV już Przegląd Przedstawień Jasełkowych w Regionalnym Ośrodku Kultury w Zatorze. Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Kocił Poezji Zator konkurs Ciuchcia Konkurs

Przed nami dwa konkursy ze słowem mówionym i śpiewanym w roli głównej. Koniecznie zapoznajcie się z regulaminem, wypełnijcie kartę zgłoszenia, prześlijcie ją do nas. Do zobaczenia na scenie!