Zapraszamy na spektakl "Twój szczęśliwy numerek" przygotowany przez aktorów - uczestników warsztatów oraz aktorów Teatru Młodych im. Rudolfa Warzechy ze Stryszowa.

O KALINIE będzie głośno (już jest). KALINA to Nowa Dziewczyna w Mieście, tak ją przedstawił po raz pierwszy Marek Niedźwiecki na antenie Trójki. We wrześniu 2016 roku wydała singiel “Nawet Jeśli”, który dotarł do pierwszych miejsc list przebojów hipnotyzując słuchaczy romantycznym dream popowym brzmieniem. Kolejne single “Pamiętam Cię” oraz “Biuro rzeczy znalezionych” również znalazły się na playlistach radiowych, wprowadzając w znane rejony popu łobuzerski uśmiech miejskiej poezji. Pod koniec września 2017 roku ukazał się album KALINY p.t. “Czyste Szumienie”- czytamy na stronie artystki.

Przed nami niesamowity koncert! Bob BALES – uznany muzyk pochodzący z MAYO - najbardziej tradycyjnego regionu Irlandii, po wielu latach przybywa znów do Polski by zagrać z Carrantouhill. Są jeszcze bilety!

Zapraszamy do doskonałej zabawy! 3 kwietnia ze spektaklem "Obóz przetrwania" przyjedzie do nas teatr Old Timers Garage. 

Przypominamy! 18 marca o 19:00 w sali koncertowej ROK Zator zagra Stanisław Soyka! (fot. Adam Krause)

30 i 31 marca czeka nas znów taneczne oblężenie! Zapraszamy wszystkich do Zatora na Festiwal Tańca ZATOR 2019. UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE LISTA UCZESTNIKÓW ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA!!!

Po feriach zapraszamy na lekcje skrzypiec! Można się już zapisywać!