Dwie niezwykłe śpiewaczki, wszechstronnie uzdolniona baletnica oraz pełni temperamentu muzycy tworzący kwartet smyczkowy zabrali publiczność w niecodzienną muzyczną podróż w tanecznych rytmach i wielkim stylu. Za nami noworoczny koncert „PRZETAŃCZYĆ CAŁĄ NOC”

Prezentujemy werdykt jury XV Przeglądu Kolęd i Pastorałek Zator 2024.

Mamy dla Was kilka zdjęć z sobotniego koncertu formacji "Dom o Zielonych Progach" w Zatorze.

Uczestnicy zajęć wokalnych w Regionalnym Ośrodku Kultury prezentowali swoje umiejętności podczas świątecznego spotkania, na które zaprosiliśmy Was w sobotę, 6 stycznia.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z małopolskiej edycji "Zatorskiego Karpia na Świątecznym Stole"

Mamy dla Was zdjęcia z niedzielnych koncertów na zatorskim Rynku!

Za nami koncert zespołu Universe w Zatorze!

Megaburgery były podstawą menu we wczorajszym wydaniu Malinowej Kuchni Malucha. 

To była prawdziwa muzyczna uczta! Na naszej scenie gościliśmy w sobotę (21 października) Jana Majewskiego!

Witek Mondry, zwycięzca ósmej edycji Hell’s Kitchen Polska był gwiazdą tegorocznych Wielkich Zatorskich Żniw Karpiowych, na które zaprosiliśmy Was w niedzielę, 25 września, na Łowisko w Podolszu.

Hiacynt Paculla był gościem wernisażu swoich prac, na który zaprosiliśmy Was w piątek (22 września) do Galerii Szklanej.

Za nami Turniej Sołectw i Osiedli Gminy Zator. Jesteście ciekawi, które sołectwo okazało się wczoraj (10 września) najlepsze?

Boisko LKS w Palczowicach stało się areną uroczystych Gminnych Dożynek, które zgromadziły szereg znamienitych gości oraz mieszkańców Gminy Zator. To wyjątkowy dzień, pełen radości, wdzięczności i refleksji nad wartościami, które stanowią podstawę polskiej tradycji i kultury.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze Święta Miasta i Gminy Zator, na które zaprosiliśmy Was 15 sierpnia na zatorski Rynek.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu Julii Mostowik z pobytu naszych kolonistów w Gdańsku.

Fotoreportaż z trzeciego dnia naszej kolonii w Gdańsku.

Fotoreportaż z pierwszego dnia naszej kolonii w Gdańsku.

Fotoreportaż z drugiego dnia naszej kolonii w Gdańsku.

Pogoda dopisała, dopisali muzycy, dopisała publiczność! Za nami gala operowo-filmowa "Intryga i Miłość".

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z drugiego dnia Małopolskiego Święta Karpia w Zatorze.

Binarowa i Biecz znalazły się na trasie wyjazdu na zakończenie roku akademickiego Zatorskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Koncert laureatów, rozdanie nagród, podziękowania.. Za nami Gala podsumowująca projekt edukacyjny „Historia Solidarności w Małopolsce”, na którą zaprosiliśmy Was w piątek (16 czerwca) do Regionalnego Ośrodka Kultury w Zatorze.