Spektakl teatru KOKON oraz spotkanie urodzinowe z Kubusiem Puchatkiem. Wczoraj (20 listopada) w ROK byliśmy świadkami wyjątkowej imprezy urodzinowej!

Guacamole, gruszki i łosoś królowały podczas ostatniego spotkania Kuchni Mistrza SŁODKO i SŁONO, na które zaprosiliśmy Was w czwartek 17 listopada. 

Dziś uroczysta msza św. w intencji Ojczyzny, przemarsz na cmentarz, złożenie wiązanek kwiatów oraz patriotyczny koncert. Wczoraj uroczysta sesja Rady Miejskiej wykłady, wystawa... Zator świętuje 730 rocznice nadania praw miejskich oraz Narodowe Święto Niepodległości.

„W Piątą Stronę Świata” – to muzyczna podróż, w świat gitary i pióra, w którą zabrał nas dziś (9 listopada) Michał Łangowski.

Dziś (8 listopada) w Malinowej Kuchni Malucha zapachniał pomarańczami!

Pszczyna znalazła się na trasie naszej dzisiejszej (28 października) wędrówki. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

l/relacje/1623-jubileusz-w-rok

18 par małżeńskich odebrało dziś (27 października) medal "Za długoletnie pożycie małżeńskie". Medal przyznawany jest przez Prezydenta Rzeczpospolitej na wniosek burmistrza parom, które przeżyły ze sobą 50 lat. Podczas uroczystości kwiaty i upominki otrzymali także małżonkowie, którzy mają za sobą 60 i 65 lat wspólnego życia!

Największe przeboje w doskonałej interpretacji, do tego sympatyczna osobowość i doskonały kontakt z publicznością. Gościem Muzycznej niedzieli w ROK był Sławomir Malinowski.

Prace Karoliny Glanowskiej można oglądać w Galerii Szklanej! 19 października artystka była gościem wernisaż.

Światło i dźwięk grały główną rolę podczas sobotniego wieczoru na zatorskim Rynku.

Mamy dla Was kilka zdjęć z dzisiejszej Tanecznej Niedzieli w ROK!

Agnieszka Sobas, Mariusz Krystian i Daniel Nicieja wystąpili w niedzielne popołudnie (9 października) w sali koncertowej Regionalnego Ośrodka Kultury.

„Odrobinę szczęścia w miłości”-  taki tytuł nosił koncert inaugurujący nowy sezon artystyczny, na który zaprosiliśmy Was 28 września. 

Muzeum Regionalne w Bachowicach oraz Winnica Zacisze znalazły się na trasie wyjazdu słuchaczy zatorskiego UTW.

Najpierw rywalizowali ze sobą podczas Turnieju SOłectw Gminy Zator, a wczoraj (25 września), w nagrodę, pojechali na rodzinny wypad w góry!

Monika Jeronimek była gościem dzisiejszego (23 września) wernisażu swoich ikon.  „Oblicza Obecności” to tytuł nowej wystawy w Galerii Szklanej.

W piątek (16 września) uroczyście zakończyliśmy wystawę prac Wiesława Kwaka w naszej Galerii Szklanej. Artysta był gościem finisażu.

Po raz czternasty spotkaliśmy się na Wielkich Zatorskich Żniwach Karpiowych. W niedzielę 18 czerwca na Łowisku Podolsze. Na samym początku burmistrz Mariusz Makuch oraz Prezes Stowarzyszenia Dolina Karpia Franciszek Sałaciak rozdali nagrody w Zawodach Wędkarskich o Puchar Burmistrza Zatora.

Emocje, rywalizacja, adrenalina ale przede wszystkim doskonała zabawa i integracja. Za nami Turniej Sołectw Gminy Zator 2022, rozegrany na Hali SPortowej ZSO w ostatnią niedzielę (11 września).

Ustroń i Czantoria znalazły się m.in. na trasie naszego ostatniego wakacyjnego wypadu.

Ostatni dzień półkolonii w ROK upłynął pod znakiem zwierząt i zwierzątek.

Zgadniecie, dokąd się dziś udaliśmy całą grupą?

Wypad na lody, konkurs KRUS, szkółka dziennikarska, gry i zabawy. Tak wyglądał trzeci dzień naszej półkolonii.

Mamy dla Was zdjęcia z pierwszych dwóch dni naszej półkolonii.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze Święta Miasta i Gminy Zator i Dożynek!

Pożegnanie z morzem, pożegnanie z Gdańskiem i Festiwal Talentów. Tak upłynął nam ostatni, ósmy dzień naszej kolonii.

W siódmym dniu naszej przygody wybraliśmy się na długi spacer. Zgadniecie dokąd?

To był intensywny dzień. Szósta doba naszej kolonii w Gdańsku upłynęła pod znakiem ruchu i zabawy.

Znów zobaczyliśmy kawał świata i to z wysoka! Za nami piąty dzień kolonii w Gdańsku.

Co można robić w Gdańsku? Bardzo wiele różnych, ciekawych rzeczy! Przekonali się o tym nasi koloniści w czwartym dniu wakacyjnych przygód.

Stadion LECHII GDAŃSK to jedno z miejsc, które odwiedziliśmy w trzecim dniu naszej kolonii.

W drugim dniu naszej kolonii odwiedziliśmy m.in. Westerplatte.