W niedzielę 8 września w Graboszycach dziękowaliśmy za plony. Za nami Gminne Dożynki 2019. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Przygotowaliśmy dla Was galerie ze zdjęciami z naszej ROK-owej kolonii w Gdańsku.

Krakowska formacja DIP Acoustic Trio z niesamowitą Izą Guzarą zainaugurowała nasz letni cykl koncertów na zatorskim Rynku. Zapraszamy do galerii zdjęć oraz na następne koncerty!

Za nami "Lisia intryga", czyli spektakl plenerowy inspirowany "Serenadą" Mrożka. Z przedstawieniem w Zatorze gościł Teatr bez rzędów. Koniecznie obejrzyj zdjęcia!

Varius Manx i Kasia Stankiewicz, KIWI, Cała Góra Barwinków.....tak było w pierwszym dniu Święta Karpia Zator 2019.

Znamy wyniki o XV Festiwalu MUZA 2019!

Natalia Schroeder była gwiazdą drugiego dnia Święta Karpia Zator 2019. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

Z radością nieśliśmy biało-czerwoną 3 maja w Zatorze. Zobaczcie zdjęcia z obchodów naszego narodowego święta!

Za nami bardzo intensywny weekend. Święto Miasta i Święto Karpia. Czas na pierwsze podsumowania. Mamy dla Was fotogalerię z piątku.

Malinowa Kuchnia Malucha gorace lody rok zator

Gdyby nie śnieg i niskie temperatury (w maju!!!!!) pewnie zrobilibyśmy zwykłe lody, a tka musieliśmy zrobić lody na gorąco. Za nami kolejne spotkanie naszej Malinowej Kuchni Malucha.

6-7 czerwca gościliśmy w Regionalnym Ośrodku Kultury w Zatorze uczestników i laureatów Festiwalu Pieśni Patriotycznej "Wolna Polska". Festiwal organizowany jest w ramach projektu „Historia Solidarności w Małopolsce” przez ROK Zator, Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz NSZZ "Solidarność" Region Małopolska.

Sylwia Byrska z Rokowa wśród kobiet i Tomasz Wójcik z Rudz pobiegli najszybciej w dzisiejszym Biegu Konstytucji 3 Maja w Rudzach!