Tylko do 15 kwietnia czekamy na Wasze zgłoszenia!

Regionalny Ośrodek Kultury w Zatorze oraz Fundacja Wspierania Zrównoważonego Rozwoju zaprasza do wzięcia udziału w projekcie Sieć na kulturę! Projekt adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 10 - 14 lat.

Podczas szkolenia omówione zostaną podstawowe narzędzia do pracy biurowej. Uczestnicy dowiedzą się jak tworzyć prezentacje, posługiwać się programami tekstowymi i arkuszami kalkulacyjnymi. Poznają zawiłości netykiety a także sposoby na prezentowanie się w sieci. Nauczą się rozpoznawać nieprawdziwe treści i dowiedzą się jak bezpiecznie korzystać z portali internetowych. Dowiedzą się również w jaki sposób zadbać o swoje zdrowie podczas pracy biurowej przy komputerze.

Szkolenie obejmuje 15 spotkań online po 2x45 min i jedno spotkanie inauguracyjne 45 minut.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Każdy uczestnik szkolenia, oprócz wiedzy, otrzyma smartwatcha!

Szkolenia poprowadzą trenerzy z Fundacji Wspierania Zrównoważonego Rozwoju oraz Łukasz Dziedzic z Regionalnego Ośrodka Kultury Doliny Karpia w Zatorze.

Szkolenie miało pierwotnie odbywać się stacjonarnie, w ROK, ale ze względu na pandemię Fundacja zdecydowała się na przeniesienie zajęć do internetu.

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij swoje zgłoszenie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko dziecka, wiek dziecka, imię i nazwisko opiekuna, telefon kontaktowy. Na zgłoszenia czekamy do 15 kwietnia. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń jednak w pierwszej kolejności przyjmowane będą osoby będące mieszkańcami gminy Zator.

Jeśli masz pytania zadzwoń: 794747584