17 stycznia na naszych warsztatach "W modnym stylu" zrobimy razem.....

Bardzo dużego bałwanka (niestety, nie ze śniegu) zrobimy na najbliższych warsztatach z cyklu "Kreatywna mama".

O tym, jak być aktywnym z korzyścią dla własnego zdrowia będziemy rozmawiać na kolejnym spotkaniu zatorskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Spotkanie zaplanowaliśmy na najbliższy wtorek (14 stycznia).

Najmłodszych widzów zapraszamy na spektakl "Renifer Niko ratuje zimę" w wykonaniu teatru Blaszany Bębenek! 

Znamy już harmonogram występów podczas Przeglądu Kolęd i Pastorałek Zator 2020!

Zapraszamy na wyjątkowe muzyczne wydarzenie!

Mała Akademia Ceramiki to warsztaty ceramiczne dla dzieci w wieku szkolnym. Poznajemy różne techniki sztuki ceramicznej, modelujemy, zdobimy, a następnie wypalamy, szkliwimy i jeszcze raz wypalamy.

Do 7 stycznia czekamy na zapisy do naszych Muzykujących Brzdąców.

Jeśli po świętach macie jeszcze siły na gotowanie i jedzenie to zapraszamy do Malinowej Kuchni Malucha. 

Zapraszamy na wyjątkowy, świąteczno-noworoczny koncert!

Zapraszamy na pierwszy w 2020 roku koncert w Regionalnym Ośrodku Kultury. 

Uprzejmie informujemy, że po raz ostatni w tym roku na zajęciach stałych

spotkamy się w sobotę, 21 grudnia.

Na kolejne zapraszamy już 2 stycznia!

Wesołych Świąt!

Nasza kasa czynna do 20 grudnia, do godz. 16:00. 

Zerknijcie, jak twórczo spędzili czas słuchacze naszego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. To było ostatnie przed świętami i wigilią spotkanie.

Słuchacze zatorskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku spotkają się, by podzielić się opłatkiem.

Dużego skrzata z różnych materiałów zrobimy na warsztatach "W modnym stylu".

To jedno z większych świątecznych spotkań w regionie. Zapraszamy na Powiatowy Przegląd Stołów Wigilijnych!

Jak przyozdobić wigilijny stół? Razem ze słuchaczami zatorskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku popracujemy nad wyglądem tego najważniejszego stołu. 

Rodzice niech jadą na przedświąteczne zakupy i Ty przyjdź do nas i zagraj w planszówki!

Kolejna edycja naszych mistrzowskich, kulinarnych warsztatów dla dorosłych już 12 grudnia!

Wielkoformatowy bałwanek i do tego własnoręcznie wykonany! Zapraszamy mamy z dziećmi na nasze warsztaty z cyklu "Kreatywna mama". 

Przyjeżdżają do nas jesienią. Mieszkają z nami jakiś czas, obserwują, malują. 13 grudnia otworzymy wystawę prac studentów krakowskiej ASP oraz krakowskiego Uniwersytetu Pedagogicznego powstałych podczas jesiennego pleneru malarskiego.

Święta, święta....zapraszamy na Zatorski Jarmark Karpiowy na zatorski Rynek. Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy!

Znów przestępcy wzięli sobie na celownik osoby starsze. Są coraz bardziej pomysłowi, coraz bardziej bezwzględni. W imieniu Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu zapraszamy wszystkich seniorów, słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku i wszystkich zainteresowanych na otwartą debatę "Bezpieczny Senior".

Spodobały się Wam nasze zajęcia z cyklu "Mali majsterkowicze". Zapraszamy więc na następne spotkanie. Na Wasze zapisy czekamy do 16 grudnia.

W związku z ogromnym zainteresowaniem dziś (27 grudnia) o godz. 16:00 ZAMKNĘLIŚMY listę uczestników XII Przeglądu Kolęd i Pastorałek. Harmonogram występów w ciągu kilku dni pojawi się na naszej stronie.

 

Wiesława Molik Bąk opowie słuchaczom zatorskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku (oraz wszystkim chętnym, nawet tym bez indeksów UTW) o świątecznych zwyczajach w Małopolsce. 

Na pewno upieczemy coś, co będzie idealnie nadawało się na świąteczny stół! Zapraszamy do naszej Malinowej Kuchni Malucha. Kolejne spotkanie MKM 3 grudnia! Zapisy trwają!

Jeśli lubisz muzykować, to zabierz ze sobą mamę, tatę albo babcię lub dziadka, kogo tam chcesz i przyjdź na nasze zajęcia! Przed nami kolejne spotkanie naszych muzykujących brzdąców. 

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie. 4 grudnia w ROK spotkamy się i porozmawiamy o książce "Za matową szybą" autorstwa Agnieszki Smreczyńskiej - Gąbki.

Karta zgłoszenia do pobrania tutaj

Regulamin do pobrania tutaj

1 grudnia w podróż wyruszy nasza recytatorska Ciuchcia! Zapraszamy młodych, zdolnych recytatorów do wzięcia udziału w tych sympatycznych zmaganiach!

Czy jeansy zasługują na drugie życie? Na naszych kreatywnych warsztatach dla dorosłych i młodzieży "W modnym stylu" spróbujemy Was przekonać, że tak, że warto!

Wszyscy mamy jeszcze w pamięci przepiękny koncert Zbigniewa Wodeckiego na zatorskim Rynku. Przypomnijmy, artysta wystąpił po raz ostatni w Zatorze 15 sierpnia 2014 roku podczas Festiwalu Małopolska Wielu Kultur - Przenikanie. Zapraszamy na wyjątkowy wieczór wspominkowy z muzyką Mistrza w tle.

Zatorski Uniwersytet Trzecie Wieku to nie tylko wykłady, warsztaty i wyjazdy ale też twórcze spotkania. 27 listopada zapraszamy słuchaczy na warsztaty plastyczne.

Jesteś słuchaczem zatorskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku? Nie jesteś słuchaczem UTW a masz ochotę miło spędzić andrzejkowy wieczór przy muzyce z tamtych lat? Zapraszamy Cię na naszą biesiadę!

Zapraszamy na wykład pt. Historia Polski pędzlem malowana". Przed nami kolejne otwarte spotkanie Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Słuchacze zatorskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku pojadą do Oświęcimia zwiedzać muzea.

Do 8 listopada czekamy na Wasze zgłoszenia do udziału w naszych warsztatach kulinarnych "Malinowa Kuchnia Malucha". 

Przed nami dwie ważne uroczystości. 10 listopada uroczysta sesja Rady Miejskiej z okazji 727 rocznicy lokacji Zatora. 11 listopada świętować będziemy odzyskanie niepodległości. Poniżej dokładny harmonogram uroczystości.

W sobotę 2 listopada nie ma zajęć! 

Podobało się Wam nasze ostatnie spotkanie w Rokotece Gier Planszowych?

Wszystkich miłośników muzyki improwizowanej, wszystkich, którzy są otwarci na nowe zjawiska w muzyce zapraszamy na koncert formacji Bouchons d'oreilles.

Przed nami listopadowa odsłona naszej Kuchni Mistrza SŁODKO i SŁONO!

Zapraszamy na poruszającą historię Mariny Vlady, żony Wladimira Wysockiego, opowiedzianą przez Joannę Gądek, aktorkę teatru Maska.

Jak tam Wasze wiatraczki? Działają? Na następnych zajęciach zrobimy....niech to będzie niespodzianka:)

Niemowlęta i małe dzieci przybywajcie na warsztaty! Weźcie ze sobą mamę albo tatę albo babcię albo dziadka!