Ustroń i Czantoria znalazły się m.in. na trasie naszego ostatniego wakacyjnego wypadu.
Dziś (24 sierpnia) wybraliśmy się do Ustronia. Trochę zwiedzaliśmy, trochę podziwialiśmy widoki, trochę odpoczywaliśmy. Zerknijcie na zdjęcia!
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.