A-
A
A+
Zmniejsz wielkość liter
Powiększ wielkość liter
Wielkość standardowa
Wysoki kontrast - jasny
Wysoki kontrast - ciemny
Skala szarości
Wyzeruj opcje kontrastu
nawigacja klawiaturą
podkreślenie
MENU
ROK
BILETY
ZAPOWIEDZI
RELACJE
KALENDARZ
ARCHIWUM
USŁUGI
KONTAKT
Kalendarz wydarzeń
Kwiecień,
2024
W roku
W miesiącu
W tygodniu
Według dnia
Przejdź do miesiąca
Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień
2022
2023
2024
2025
2026
Przejdź do miesiąca
Marzec
Kwiecień 2024
Maj
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
Monday, 1 April 2024
2
Tuesday, 2 April 2024
18:30 Taniec, pilates. zdrowy kręgosłup
3
Wednesday, 3 April 2024
13:00 Kółko muzyczne
13:30 Zajęcia świetlicowe w szkole w Smolicach
14:30 Zajęcia świetlicowe plastyczne w Łowiczkach
15:00 Kółko wokalne
15:00 Zajęcia świetlicowe plastyczne w Palczowicach
16:30 Akademia Ceramiki
16:30 Kino Seniora
4
Thursday, 4 April 2024
Mała Akademia Ceramiki
15:15 Studio tańca zespół MINIMINI
16:00 Zespół Taneczny ETERNAL
18:00 Nauka gry na perkusji
18:30 Bachata
5
Friday, 5 April 2024
Akademia Rysunku
Taneczne Dzień Dobry
13:00 Kółko muzyczne
14:30 Studio Tańca
15:15 Studio Tańca
16:05 Studio Tańca
16:45 Studio Tańca
18:15 Zatorska Akademia Sztuki dla dorosłych
19:00 ZUMBA
6
Saturday, 6 April 2024
Zatorski Uniwersytet Dziecięcy
08:00 Kółko muzyczne
10:30 Studio baletowe
11:30 Zumba Kids
18:00 UTW Tanecznie
7
Sunday, 7 April 2024
8
Monday, 8 April 2024
13:30 Kółko muzyczne
14:00 Mali twórcy
14:55 Mali Twórcy
15:50 Mali Twórcy
16:15 Zajęcia wokalne UTW
16:40 Mali Twórcy
17:30 Gimnastyka dla dorosłych
19:00 RITMO DO BRAZIL
9
Tuesday, 9 April 2024
10:00 Taniec i ćwiczenia dla seniora
13:30 Kółko wokalne
13:30 Zajęcia świetlicowe plastyczne w Rudzach
14:30 Zajęcia świetlicowe plastyczne w Graboszycach
14:30 Zajęcia świetlicowe plastyczne w Trzebieńczycach
15:00 Zajęcia świetlicowe plastyczne w Podolszu
16:15 Kółko Szachowe
16:30 Z Jedwabnego pod błękitne niebo Kazachstanu
17:00 Orkiestra Dęta
18:30 Taniec, pilates. zdrowy kręgosłup
10
Wednesday, 10 April 2024
13:00 Kółko muzyczne
13:30 Zajęcia świetlicowe w szkole w Smolicach
14:30 Zajęcia świetlicowe plastyczne w Łowiczkach
15:00 Kółko wokalne
15:00 Zajęcia świetlicowe plastyczne w Palczowicach
11
Thursday, 11 April 2024
Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej
09:30 Muzykujące Brzdące
15:15 Studio tańca zespół MINIMINI
16:00 Zespół Taneczny ETERNAL
16:30 Malinowa Kuchnia Malucha
18:00 Nauka gry na perkusji
18:30 Bachata
12
Friday, 12 April 2024
Odgłosy Wiosny - krakowscy muzycy dzieciom i młodzieży
13:00 Kółko muzyczne
14:30 Studio Tańca
15:15 Studio Tańca
16:05 Studio Tańca
16:45 Studio Tańca
19:00 ZUMBA
13
Saturday, 13 April 2024
08:00 Kółko muzyczne
10:30 Studio baletowe
11:30 Zumba Kids
19:00 Wiosenna koloratura” – arie barokowe
14
Sunday, 14 April 2024
15:00 Teatrzyk niedzielny
15
Monday, 15 April 2024
13:30 Kółko muzyczne
14:00 Mali twórcy
14:55 Mali Twórcy
15:50 Mali Twórcy
16:15 Zajęcia wokalne UTW
16:40 Mali Twórcy
17:30 Gimnastyka dla dorosłych
19:00 RITMO DO BRAZIL
16
Tuesday, 16 April 2024
Ceramika na kółkach
Warsztaty Aktywny Senior
10:00 Taniec i ćwiczenia dla seniora
13:30 Kółko wokalne
13:30 Zajęcia świetlicowe plastyczne w Rudzach
14:30 Zajęcia świetlicowe plastyczne w Graboszycach
14:30 Zajęcia świetlicowe plastyczne w Trzebieńczycach
15:00 Zajęcia świetlicowe plastyczne w Podolszu
16:15 Kółko Szachowe
17:00 Orkiestra Dęta
18:30 Taniec, pilates. zdrowy kręgosłup
17
Wednesday, 17 April 2024
Sztuka w ROKu
Taneczne Dzień Dobry
13:00 Kółko muzyczne
13:30 Zajęcia świetlicowe w szkole w Smolicach
14:30 Zajęcia świetlicowe plastyczne w Łowiczkach
15:00 Kółko wokalne
15:00 Zajęcia świetlicowe plastyczne w Palczowicach
16:30 Akademia Ceramiki
16:30 Kino Seniora
18
Thursday, 18 April 2024
Mała Akademia Ceramiki
09:30 Kreatywna mama
15:15 Studio tańca zespół MINIMINI
16:00 Zespół Taneczny ETERNAL
17:00 Kuchnia Mistrza „Słodko i słono
18:00 Nauka gry na perkusji
18:30 Bachata
19
Friday, 19 April 2024
ROK na kółkach
Akademia Rysunku
13:00 Kółko muzyczne
14:30 Studio Tańca
15:15 Studio Tańca
16:05 Studio Tańca
16:45 Studio Tańca
18:15 Zatorska Akademia Sztuki dla dorosłych
19:00 ZUMBA
20
Saturday, 20 April 2024
ROK na kółkach
08:00 Kółko muzyczne
10:30 Studio baletowe
11:30 Zumba Kids
21
Sunday, 21 April 2024
22
Monday, 22 April 2024
13:30 Kółko muzyczne
14:00 Mali twórcy
14:55 Mali Twórcy
15:50 Mali Twórcy
16:15 Zajęcia wokalne UTW
16:40 Mali Twórcy
17:30 Gimnastyka dla dorosłych
19:00 RITMO DO BRAZIL
23
Tuesday, 23 April 2024
Sztuka w ROKu
10:00 Taniec i ćwiczenia dla seniora
13:30 Kółko wokalne
13:30 Zajęcia świetlicowe plastyczne w Rudzach
14:30 Zajęcia świetlicowe plastyczne w Graboszycach
14:30 Zajęcia świetlicowe plastyczne w Trzebieńczycach
15:00 Zajęcia świetlicowe plastyczne w Podolszu
16:15 Kółko Szachowe
16:30 Muzyczna wycieczka do Hiszpanii…z muzyką przez epoki
17:00 Orkiestra Dęta
18:30 Taniec, pilates. zdrowy kręgosłup
24
Wednesday, 24 April 2024
Koncert na wiersze
13:00 Kółko muzyczne
13:30 Zajęcia świetlicowe w szkole w Smolicach
14:30 Zajęcia świetlicowe plastyczne w Łowiczkach
15:00 Kółko wokalne
15:00 Zajęcia świetlicowe plastyczne w Palczowicach
16:00 Szydełkowanie
25
Thursday, 25 April 2024
15:00 Mali Majsterkowicze
15:15 Studio tańca zespół MINIMINI
16:00 Zespół Taneczny ETERNAL
18:00 Nauka gry na perkusji
18:30 Bachata
26
Friday, 26 April 2024
13:00 Kółko muzyczne
14:30 Studio Tańca
15:15 Studio Tańca
16:05 Studio Tańca
16:45 Studio Tańca
17:00 W modnym stylu
18:00 W stronę światła
19:00 ZUMBA
27
Saturday, 27 April 2024
08:00 Kółko muzyczne
10:30 Studio baletowe
11:30 Zumba Kids
19:00 Koncert zespołu JedenOsiemL
28
Sunday, 28 April 2024
XVIII Festiwal Piosenki MUZA
29
Monday, 29 April 2024
13:30 Kółko muzyczne
14:00 Mali twórcy
14:55 Mali Twórcy
15:50 Mali Twórcy
16:15 Zajęcia wokalne UTW
16:40 Mali Twórcy
17:30 Gimnastyka dla dorosłych
19:00 RITMO DO BRAZIL
30
Tuesday, 30 April 2024
Warsztaty Aktywny Senior
10:00 Taniec i ćwiczenia dla seniora
13:30 Kółko wokalne
13:30 Zajęcia świetlicowe plastyczne w Rudzach
14:30 Zajęcia świetlicowe plastyczne w Graboszycach
14:30 Zajęcia świetlicowe plastyczne w Trzebieńczycach
15:00 Zajęcia świetlicowe plastyczne w Podolszu
16:15 Kółko Szachowe
17:00 Orkiestra Dęta
18:30 Taniec, pilates. zdrowy kręgosłup
1
2
3
4
5
KONCERT
SPEKTAKL
ZAJĘCIA STAŁE
UTW
WYDARZENIE
PIKNIK
FESTIWAL
KONKURS
WYSTAWA
WYKŁAD
WARSZTATY
SEANS
FERIE Z ROK
Wszystkie kategorie
Pokaż wydarzenia z wszystkich kategorii.
free Joomla templates
Back to top