Przygotowaliśmy dla Was nasz ROK-owy rozkład jazdy na listopad '19! 

Koncertem Blue Sounds rozpoczęliśmy nowy sezon artystyczny w ROK. Zapraszamy do lektury naszego planu pracy na październik!

Sporo imprez w plenerze, mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, konkursy, pokazy i festiwale. Wszystko jeszcze przed wakacjami! Zapraszamy do lektury planu pracy ROK na czerwiec 2019.

Zerknijcie na nasze kulturalne plany na maj 2019!

Sporo atrakcji czeka nas w kwietniu! Zerknijcie na nasz plan działania!

Koncert Stanisława Soyki ale nie tylko! Zobaczcie na nasz plan działania na marzec!

Uroczystości związane z odzyskaniem przez Polskę Niepodległości, warsztaty, koncerty wykłady i oczywiście nasze zajęcia stałe. To wszystko w listopadzie w Regionalnym Ośrodku Kultury w Zatorze. Zerknij, przeczytaj, zastanów się i zaplanuj sobie wyjście do ROK-u. Wszystkie wydarzenia, nie tylko z listopada znajdziesz w naszym kalendarzu.

To będzie bardzo intensywny początek roku w zatorskiej kulturze. Zerknijcie do naszego planu!

Początek nowego roku akademickiego zatorskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, zajęcia stałe, koncerty, spotkania wykłady. Nowy sezon artystyczny rozpoczynamy naszym planem na październik. Zerknij, znajdź coś dla siebie. Do zobaczenia!

CARRANTUOHILL & Bob BALES, wcześniej kabaret NOWAKI (bilety niestety już wyprzedane) i duży Festiwal Harcerski a to nie koniec! Zapraszamy do zapoznania się z naszymi planami na luty.

Spektakle, koncert, pikniki, turnieje. Tak będzie wyglądał wrzesień z zatorskim Regionalnym Ośrodkiem Kultury.  Przypominamy, że cały czas trwają zapisy na nasze zajęcia stałe!

Święta, święta! Pod znakiem zbliżających się świąt upłynie grudzień w Regionalnym Ośrodku Kultury w Zatorze i naszych placówkach. Zerknijcie koniecznie do naszego planu!