Spacerem po Krakowie zakończymy dziś (3 czerwca) cykl spotkań "Bardzo DObry Wieczór" z ROK Zator.

We wtorek (1 czerwca) zapraszamy na drugą i ostatnią część opowieści Grzegorza Gawlika o Indonezji.

Po ciepłym przyjęciu projektu "Z drugiej strony serca" Aleksandry Bulek z zespołem (Łukasz Jabcoń - pianino, Jakub Adamus - gitara, Jakub Żemła - bass, Jakub Bułka - perkusja) muzycy postanowili nagrać kilka kolejnych klipów, w nieco odmiennej od poprzedniej części, bo w wiosennej aurze.

Dziś (27 maja) premiera nowego odcinka w naszym cyklu "Bardzo Dobry Wieczór z ROK Zator".

Dziś (25 maja) wieczorem zapraszamy na pierwszą część opowieści Grzegorza Gawlika o podróży do Indonezji.

Gwiazdy XX lecia międzywojennego to tytuł dzisiejszego (20 maja) spotkania w naszym cyklu "Bardzo Dobry Wieczór z ROK Zator".

Od jutra (19 maja) zapraszamy do ROK po odbiór nagród tych wszystkich, którzy wzięli udział w wirtualnym XXIV Biegu Konstytucji 3 Maja w Rudzach!

Do czego służył i komu żwir wydobywany ze Skawy? Poc o zbudowali próg tuż przy ujściu? Zapraszamy na opowieść Franciszka Śmiecha o Skawie. 

Zapraszamy na wystawę "Kapliczki - dziedzictwo kulturowe". Wystawę, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, oglądać można od dziś w Galerii Szklanej. 

Tym razem w naszym plastycznym pakiecie znajdziecie części do samodzielnego wykonania organizera.

Literatura międzywojnia będzie tematem kolejnego, wieczornego spotkania w ROK Zator. 

Czwartkowy (6 maja) odcinek naszego cyklu Bardzo Dobry Wieczór z ROK Zator poświęcony będzie XX-leciu międzywojennemu.

29 biegaczy stanęło na starcie wirtualnego XXIV Biegu Konstytucji 3 Maja w Rudzach! Wszystkim startującym gratulujemy wspaniałych rezultatów!

Przed nami druga część opowieści Tomka Nowka o Urugwaju. Będzie o karnawale na ulicach Montevideo.

Świętujcie z nami 3 maja! Zapraszamy Was na koncert "Posłuchajcie tej historii...". 

Zapraszamy na pierwszą część opowieści Tomka Nowaka o podróży do Urugwaju.

Zapraszamy na spacer. 2 maja między 11:00 a 16:30 zabierz ze skrzynki pod ROK mapę, krzyżówkę i kotylion. Idź na spacer, uzupełnij krzyżówkę, podrzuć ją nam najpóźniej o 17:30 i odbierz upominek!

Do 3 maja czekamy na Wasze wyniki w wirtualnym, XXIV Biegu Konstytucji 3 Maja w Rudzach.

W czwartek (29 kwietnia) w ROK-u, jeszcze przed zapadnięciem mroku:) porozmawiamy o symbolizmie młodopolskim. 

W najbliższą niedzielę 25 kwietnia na naszym kanale na YouTube wyjątkowy koncert! Zagra dla nas formacja KIWI! Jeszcze online, ale już przygotowujemy się na koncerty i spotkania w plenerze. Ta zima musi kiedyś minąć!

We wtorek (27 kwietnia) zapraszamy na wyjątkową opowieść o Skawie. W naszym cyklu "Bardzo Dobry Wieczór z ROK Zator" historia Franciszka Śmiecha.

W najbliższy czwartek (15 kwietnia) druga część opowieści Krzysztofa Bigaja o pozytywizmie.

Przed nami kolejny literacki wykład. Dziś (22 kwietnia) w naszym "Bardzo Dobrym Wieczorze" Krzysztof Bigaj opowie o Młodej Polsce. 

Jeśli podobała się Wam pierwsza część opowieści Tomka Nowaka o Kurdach, Kurdystanie i Iraku, zapraszamy na drugą część! We wtorek (20 kwietnia) dokończymy zwiedzanie Iraku, poznamy Jazydów, przeszuka nas kilka razy tureckie wojsko i policja.

Od dziś odbierać można nasze najnowsze pakiety plastyczne. A na filmie instrukcja wykonania podkładki pod kubek!

Zapraszamy na warsztaty rysunku z Natalią Nowicką - Jasińską. 

Przed nami obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Wielka majówka odbędzie się w cieniu pandemii, ale atrakcji nie zabraknie.

Już 22 kwietnia spotykamy się na kolejnych zajęciach Małej Akademii Ceramiki. 

Zapraszamy na II Międzynarodowy Festiwal Filmowy o Totalitaryzmach „Echa Katynia”! W 2021 roku zaprezentowanych zostało ponad 20 filmów z całego świata, w tym 4 premiery wyprodukowane w zeszłym roku przez Instytut Pamięci Narodowej. Filmy za darmo oglądać można do 18 kwietnia.

13 kwietnia w naszym cyklu "Bardzo Dobry Wieczór z ROK Zator" poszukamy odpowiedzi na kilka ważnych pytań. Gościem Łukasza Dziedzica będzie Tomek Nowak.