Monika Gębala, Krzysztof Bigaj i Jarema Pogwizd wykonają dla Was najpiękniejsze kolędy! Zapraszamy na dwuczęściowy koncert zarejestrowany niedawno w naszej sali koncertowej. Pierwsza część koncertu już we wtorek 22 grudnia o godz. 16:30. Linki do koncertu pojawią się na naszej stronie i naszym Facebook'u.

Na drugą część zapraszamy w Boże Narodzenie na godz. 15:00. koncerty będą dostępne po premierze na naszym kanale na YouTube. 

Do świątecznego koncertu Krzysztof Bigaj zaprosił dwoje artystów. Monika Gębala na scenie od najmłodszych lat. Na deskach teatralnych zadebiutowała w roku 2011 w spektaklu "Łysa Śpiewaczka" reż. Grzegorza Kempińskiego w Teatrze Zagłębia w Sosnowcu. Przez kolejne 3 lata grała w spektaklach "Biznes", "Cymes, Cymes" oraz "Piaskownica" Jerzego Bielunasa . Kolejno podjęła współpracę z krakowskim teatrem Czysta reForma, ogrywając tam rolę Żakliny w spektaklu Łukasza Krzemińskiego "Umorusane". Współpracowała również z Teatrem Graciarnia w Krakowie. W 2019 roku w spektaklu "Skałka" wcieliła się w rolę Krasawicy. Ukończyła Studium aktorskie LART, oraz kurs teatralny w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Aktorka wielokrotnie pojawia się w telewizji, w polskich produkcjach: "Zabójca z lubieżności" Marcina Koszałki, czy, "Ojciec Mateusz", "Zakochani po uszy","Przyjaciółki", "Pierwsza miłość", "Ratownicy", "Julia", "Szkoła", "Droga", jak i również w tych zagranicznych m.in "Gabal al halal" - Egipt czy "Veera" - Indie. Śpiewała od zawsze i to jej pozostało do dnia dzisiejszego :) Głos szkoliła w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Krakowie - w klasie Soni Lachowolskiej. Jest laureatką wielu festiwali muzycznych, finalistką Szansy na sukces. Laureatka Olkuskiej Nagrody Artystycznej - nagrodzona za dorobek artystyczny. W 2012 roku wokalistka w chórkach Formacji Nieżywych Schabuff, tego roku zadebiutowała również na Festiwalu "Opole KFPP" u boku Olka Klepacza w piosence "Tu i tam". Współpracuje głównie z krakowskimi muzykami grając w projektach muzycznych "Mo.ja jazz band", "Janusz Blecharz trio", "Hand's up", "Kobieca Kraina Łagodności", "KRAKowska scena artystyczna", "Via Crucis Poloniae" w przeszłości "Siedem Kotów band" i wiele wiele innych. Wzięła udział w ponad 50 filmach reklamowych oraz ponad 20 sesjach zdjęciowych komercyjnych. W 2020 Stypendystka Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Jarema Pogwizd to krakowski muzyk, pianista i klawiszowiec w zespole krakowskiej artystki - Magdy Bożyk, współpracujący również m.in. z zespołami: Pudelsi, Hulajnogi, Latające Talerze, Tercet Egocentryczny, Elokwencja.

Zapraszamy!