Wszystkich seniorów zapraszamy na warsztaty w naszej Akademii Sztuki. Razem zrobimy filcowy organizer.

W te wakacje sztuka będzie bardzo ważna! Zapisz dziecko na zajęcia artystyczne z ROK!

Przed nami cała seria wakacyjnych seansów w plenerze oraz rodzinnych pikników!

Koncerty, koncerty, koncerty! W te wakacje będzie się działo!

Na zakończenie najtrudniejszego chyba roku akademickiego słuchacze zatorskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku napiją się herbaty w fantastycznych wnętrzach Dworu Zieleniewskich w Trzebini.

18 czerwca zapraszamy na nasze kreatywne warsztaty dla dorosłych i młodzieży "W modnym stylu". Tym razem zrobimy modne koszyczki. Co najważniejsze, S P O T Y K A M Y się w ROK! 

Regionalny Ośrodek Kultury Doliny Karpia w Zatorze im. Jana Matejki rozpoczyna cykl wakacyjnych spotkań Art-Tutoringowych SATELITY.

Kto nie marzył o podróżach wehikułem czasu? Zapraszamy na wspaniałą przygodę, dzięki której  „przeniesiemy się w czasie”. Nasz ROKowy wehikuł  zabierze Was do dawnego Zatora: na pałacowe sale, do warsztatu rzemieślniczego oraz starej kuźni.

Wokalne wakacje to niepowtarzalna okazja, aby rozwijać swoją pasję do muzyki, śpiewu, dzielić się nią  z innymi, oraz wymieniać doświadczenia  i poszerzać horyzonty. Podczas zajęć zagłębimy podstawy muzyki, śpiewu i ruchu scenicznego oraz przygotujemy finałowy show, z którym wystąpimy podczas Święta Miasta – zatorskie tradycje w dniu 22 sierpnia na zatorskim Rynku.

Na tę chwilę czekaliśmy od bardzo dawna! Zapraszamy Was na spotkanie z Minionkami "na żywo"! Już 30 maja inauguracja gminnych obchodów Dnia Dziecka.